MEAN WELL MDS20B-05 DC/DC-converter 24 V 5 V 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL DDR-480C-24 DC/DC-converter 24 V 20 A 480 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower THN 15-4815 DC/DC-converter, print 48 V/DC 24 V/DC 625 mA 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)