MEAN WELL MDS02N-15N DC/DC-converter, print 15 V 0.134 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R-745.0P DC/DC-converter, print 5 V/DC 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)