Diotec Zenerdiode BZX84C15 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 11 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84C15
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52B5V1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD15B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 11 V
Diotec Zenerdiode ZPD24 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 523 mW