RECOM R15C2T25/R-CT DC/DC-converter 0.100 A 2.5 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk RECOM
EAN 4021087104746
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU R15C2T25/R-CT
De geïsoleerde DC/DC-omvormer R15C2T25/R met 2,5 W is een veelzijdige oplossing voor geïsoleerde gate-bias-spanningen, met name voor transistoren zoals IGBTs, Si- en SiC-MOSFET's en cascoden-Gans....