Taiwan Semiconductor ESD-diode UG6005PT TO-247AD 210 V 60 mA Tube
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
UG6005PT
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode BYM11-1000-E3/96 DO-213AB 1000 V 1 A
afgeprijsd (-35,09%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode MURS360-E3/57T DO-214AB 600 V 3 A
Diotec Gelijkrichter diode M6 DO-214AC 800 V 1 A