TDK PXD-M30-48WS05 DC/DC-converter 5 V/DC 9 V/DC 6.0 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK
EAN 2050007263036
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
SKU PXD-M30-48WS05
De PXD-M-serie is een DC-DC-omvormer in 2x1”-formaat met goedkeuringen conform IEC 60601-1 voor medische apparaten en IEC 62368-1 voor audio-/video-, informatie- en communicatietechnologie. Uitgerust.... Lees meer
De PXD-M-serie is een DC-DC-omvormer in 2x1”-formaat met goedkeuringen conform IEC 60601-1 voor medische apparaten en IEC 62368-1 voor audio-/video-, informatie- en communicatietechnologie. Uitgerust...