Diotec Zenerdiode BZT52B22 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 15 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52B22
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C2V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BZY55B6V8 RBG Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode 3EZ56 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 56 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 28 V