TDK B57861S0103F045 NTC Temperatuursensor -55 tot +155 °C 10 kΩ
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208440 M 220 PT100 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad