Diotec Gelijkrichter diode BY500-400 D5.4x7.5 400 V 5 A
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BY500-400
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode MUR160 DO-41 600 V 1 A