ON Semiconductor Zenerdiode BZX79C6V2 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 6.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Merk
ON Semiconductor
SKU
BZX79C6V2
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52B22 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 15 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C6V8 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode ZMD91 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AA Zenerspanning 91 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 59 V