TDK B57861S0104F040 NTC Temperatuursensor -55 tot +155 °C 100 kΩ
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208727 M 310 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +300 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad